जीतपुरसिमरा नगर सुन चाँदि ब्यवसायी संघको अध्यक्षमा प्रेमलाल साह सोनार चयन

समाचार

एपी खबर
जीतपुर, जेठ २५ बाराको जीतपुरसिमरा उपमहानगरपालिका जीतपुरमा आयोजीत सुन चाँदि ब्यवसायीहरुको नगर स्तरीय भेलाले १५ सदस्य जीतपुरसिमरा नगर स्तरिय तदर्थ कमिटि गठन गरेको छ । जीतपुरसिमरा नगर स्तरिय तदर्थ कमिटिको अध्यक्षमा प्रेमलाल साह सोनार रहनुभएको छ भने उपाध्यक्षमा गोकुल सुनार रहनुभएको छ ।

यसैगरी कमिटिको उपाध्यक्षमै गणेश प्रसाद गुप्ता, महासचिवमा ठहलबहादुर विश्वकर्मा, कोषाअध्यक्षमा जीतेन्द्र सर्राफ समर्पण, सचिवमा मनोहर साह सोनार रहनुभएको छ । यसैगरी सदस्यमा जुना सुनार, जगदिश साह सोनार, सुमित्रा विक, अरविन्द साह, अनिल कुमार विक, रविचन्द्र साह, लालकसष्ण गहतराज, रोजन विक र डमरु कामी रहनुभएको छ ।

सुन चाँदि ब्यवसायी संघ बाराका उपाध्यक्ष शिवजी साह सोनारको सभाअध्यक्षतामा सम्पन्न नगर स्तरीय भेलामा हरिशंकर प्रसाद, मनोहर सानी, मुखदेव साह, लक्षमण रसाइली लगाएतको सहभागीता रहेको थियो ।

सेयर गर्नुहोस्

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *