नगरकोटमा सेलो पप– तामाङ र गुरुङ जोडीको ‘रिमिक्स डान्स’

मनोरंजन समाचार

काठमाडौं, भाद्र ९ : आइतबार नगरकोटमा भिन्न दृश्य देखियो । चारैतिर झम झम पानी परिरहँदा नगरकोटको डाँडामा घन्कदै थियो सेलो पप–‘सोल्मारी हैन देखेर मैच्याङ्ग…।’शेखर च्यान लामाको स्वरमा रहेको सोल्मारीमा कम्मर मर्काउदै थिए गुरुङ चलचित्रका नायक आनन्द गुरुङ र हिस्सी लामा । शेखरको यो सेलो पपको छायांकन स्थलमा गीतसंगै रमाइलो बाताबरण बनेको थियो ।

गीतमा एक्सन कट र क्यामेरामा रोलिङ्ग गर्दै थिए निर्देशक तथा फोटो पत्रकार नबिनबाबु गुरुङ ।
भिडियोको निर्देशन समेत गरिरहेका नबिनले तामाङ्ग संस्कृति र संस्कारलाई एउटै गीतको कहानीमा उन्ने प्रयास गरेको जानकारी दिए ।

त्यसैले सेलो पपमा तामाङ समुदायबाट केटी र गुरुङ्ग केटालाई म्युजिक भिडियोमा उतारेको उनले बताए । गीतको तालमा कम्मर मर्काउन सिकाउँदै थिइन् नृत्य निर्देशक जस्मिन मगर ।कलाकारहरुलाई कम्मर मर्काउन सिकाउदै गरेकी जस्मिनले भनिन, ‘गीतमार्फत गुरुङ र तामाङ संस्कृतिलाई एकै पटक देखाउने सौभाग्य मिलेको छ ।’

नायक आनन्द गुरुङले सुन्दर ठाउँमा सुन्दरकथाको पात्र बनेर अभिनय गर्न पाउँदा खुशी ब्यक्त गरे । उनले भने, ‘सक्दो मेहनत गरेर राम्रो प्रस्तुति दिने प्रयास गरेको छु ।’म्युजिक भिडियोलाई छिट्टै नै सम्पादन कक्षमा पठाइने भन्दै यथाशिघ्र सार्वजानिक गर्ने लक्ष्य रहेको भिडियोका निर्देशक तथा छायाँकार नबिनबाबुले बताए ।
इमेजखबर ;

सेयर गर्नुहोस्

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *